Shop Header

W stylizacji brwi i rzęs liczy się precyzja oraz odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Ładnie podkreślona oprawa oczu wpływa na wygląd całej twarzy, dlatego warto zadbać o to, aby makijaż był perfekcyjnie wykonany. Szczoteczki jednorazowe do brwi to produkty, za pomocą których można ujarzmić włoski i nadać im odpowiedni kierunek wzrostu. Ułatwiają stylizacje, a także usuwają nadmiar kosmetyków. Jeżeli chodzi o oczy, szczoteczki jednorazowe do rzęs mogą być wykorzystywane do rozczesania sztucznych kępek, dzięki czemu wszystkie włoski będą ułożone w tym samym kierunku. Przydatne będą także pędzelki do czyszczenia rzęs, a tak skompletowany zestaw przyborów kosmetycznych z pewnością ułatwi dbanie o urodę.

Szczoteczki jednorazowe do brwi i rzęs

Gabinety kosmetyczne często mają w swojej ofercie zabiegi stylizacji oprawy oczu. Ze względu na wymagane warunki higieniczne, szczoteczki jednorazowe do brwi to niezbędny element wyposażenia. Ze względu na łatwość w użytkowaniu, mogą być również wykorzystywane w warunkach domowych do wykonywania codziennego makijażu. Szczoteczki jednorazowe do rzęs ze względu na odpowiednio wyprofilowaną końcówkę, mogą służyć nie tylko do wyczesywania włosków, ale także do nakładania henny czy preparatów pielęgnacyjnych. Dodatkowym atutem jest z pewnością to, że zarówno szczoteczki jednorazowe do rzęs, jak i do brwi dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Ponadto nie wymagają one dezynfekcji po każdym zabiegu, zapewniając odpowiedni poziom higieny. Szczoteczki jednorazowe do brwi i rzęs to produkt, który posiada wszechstronne zastosowanie, dlatego nie powinno go zabraknąć w żadnym gabinecie kosmetycznym.

Szczoteczki

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019