Shop Header

Bez odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia żaden manicure nie będzie trwały. Każda profesjonalna stylistka wie, że kluczem do sukcesu są dobrze dobrane pilniki do paznokci, dzięki którym można uzyskać pożądany kształt paznokci naturalnych czy żelowych. Narzędzia muszą być najwyższej jakości i posiadać odpowiednią strukturę, aby po ich użyciu paznokcie nie rozdwajały się i nie zadzierały. Przy wykonywaniu manicure znaczenie mają nie tylko umiejętności, ale także profesjonalne akcesoria kosmetyczne, dzięki którym zabieg zostanie przeprowadzony w odpowiednich warunkach. Ważną rolę odgrywają również polerki do paznokci, które polerują i wygładzają paznokcie.

Pilniki i polerki do paznokci

W gabinetach kosmetycznych niezwykle ważne jest zachowanie zasad higieny, dlatego pilniki i polerki do paznokci muszą być jednorazowego użytku. Oferowane przez nas zestawy są safty pack, dlatego są bezpieczne dla klientek, łatwe w użyciu i nie wymagają dezynfekcji. Pilniki do paznokci przeznaczone są do obróbki tipsów, manicure hybrydowego, żelowego, a także naturalnej płytki bez ryzyka jej uszkodzenia. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dlatego zarówno pilniki, jak i polerki do paznokci są wykonane z najlepszej jakości materiałów, ułatwiając stylizację, a ich poręczne kształty zapobiegają wyślizgiwaniu się z dłoni. Pilniki do paznokci pakowane są w zestawach i dostępne w wielu stopniach gradacji, które można wybierać według zapotrzebowania.

Pilniki/polerki

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019