Shop Header

W salonie kosmetycznym, w którym wykonuje się stylizację paznokci, nie może zabraknąć frezarki. To dzięki niej manicure i pedicure będzie zrobiony perfekcyjnie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego stopnia higieny. Frezy do paznokci znajdują wszechstronne zastosowanie w pielęgnacji płytki, a ich kształt dobiera się do zakresu wykonywanej pracy. W zależności od tego, do czego mają zostać wykorzystane frezy do paznokci, w naszej ofercie znajdziesz nakładki o różnej wielkości oraz stopniu gradacji, aby wykonanie pedicure było bardziej precyzyjne.

Frezy do paznokci

Manicure to zabieg, podczas którego najpierw trzeba nadać odpowiedni kształt płytce, a dopiero później przejść do jej stylizacji z wykorzystaniem kolorowych lakierów. Frezy do paznokci ułatwiają opracowanie skórek oraz ułatwiają pracę przy ściąganiu żelu bądź hybryd, dzięki czemu czas pracy-usługi może znacznie się skrócić. W ofercie mamy także tradycyjne pilniki do paznokci i inne akcesoria kosmetyczne, które ułatwiają stylizację. Frezy do paznokci są bezpieczne dla płytki i macierzy pod warunkiem, że osoba wykonująca zabieg posiada odpowiednie umiejętności i przeszkolenie w obsługiwaniu frezarki. W hurtowni dostępne są różnorodne warianty nakładek, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego produktu. Frezy do paznokci wykonane są z trwałych materiałów i z powodzeniem sprawdzą się jako uzupełnienie frezarki w domu lub salonie kosmetycznym. Dzięki nim manicure będzie perfekcyjnie wykonany, a dłonie zyskają piękny wygląd.

Frezy

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019