Shop Header

Konieczność codziennego malowania się może być dla wielu kobiet uciążliwa. Wykonanie perfekcyjnego makijażu przed wyjściem z domu wymaga poświęcenia czasu, którego szczególnie z rana może zabraknąć. Rozwiązaniem może być makijaż permanentny, który jest trwały i nie wymaga codziennych poprawek. Polega on na pigmentacji określonej partii twarzy, aby podkreślić kształt brwi, ust czy oczu. Do jego wykonania niezbędne są profesjonalne urządzenia i akcesoria, takie jak igły do makijażu permanentnego, maszynka i barwniki. Ze względu na to, że podczas pigmentacji zostaje naruszona ciągłość skóry, igły do makijażu permanentnego muszą być sterylne i jednorazowe.

Igły do makijażu permanentnego

Podstawą perfekcyjnie wykonanej pigmentacji brwi, oczu czy ust są bez wątpienia igły do makijażu permanentnego. Muszą być one wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapakowane w szczelne opakowania otwierane tuż przed użyciem. Podczas zabiegu niezwykle ważne jest zachowanie sterylnych warunków, dlatego przydatne również będą podkłady higieniczne i rękawiczki jednorazowe. Odpowiednio dobrane igły do makijażu permanentnego powinny być stabilne i równomiernie dawkować barwnik, aby możliwe było otrzymanie idealnej linii. Oferowane przez nas igły do makijażu permanentnego przystosowane są do wykonania pigmentacji każdą metodą i zdecydowanie ułatwiają narysowanie określonych kształtów bez konieczności nanoszenia poprawek. Odpowiednie wyprofilowanie igły wpływa nie tylko na wydajność zużytego barwnika, ale także estetykę wykonania makijażu.

Igły

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019