Shop Header

Zabiegi wykonywane na twarz stwarzają ryzyko zabrudzenia odzieży klienta lub zamoczenia jej. W gabinetach kosmetycznych często wykorzystuje się ponadto silnie działające preparaty mogące trwale odbarwić ubranie, co z pewnością nie jest komfortową sytuacją. Wyposażając salon w artykuły higieniczne, oprócz jednorazowego prześcieradła i podkładów, warto zadbać także o praktyczne śliniaki kosmetyczne. Wykonane są z trwałych materiałów, które zapewniają odpowiednią ochronę przed zabrudzeniem, a dodatkowo ułatwiają przeprowadzanie zabiegów. W ofercie posiadamy śliniaki kosmetyczne dostępne w wielu modelach i wersjach kolorystycznych, co dodatkowo wpłynie na profesjonalny wizerunek salonu.

Śliniaki kosmetyczne

Tradycyjne podkłady oraz chusty ochronne mogą nie być odpowiednim zabezpieczeniem podczas wykonywania zabiegów na twarz. Śliniaki kosmetyczne posiadają sznureczki, za pomocą których można z łatwością przywiązać je do szyi klienta, co zapobiega zsuwaniu się materiału. Dodatkowo są miękkie w dotyku i lekkie, dlatego zapewniają maksymalny poziom komfortu podczas użytkowania. Niektóre śliniaki kosmetyczne wyposażone są w kieszonkę, do której można schować akcesoria kosmetyczne, tak aby były w każdej chwili dostępne pod ręką, co usprawni przeprowadzenie zabiegu. Posiadają optymalną wielkość, dzięki czemu odpowiednio ochronią ubranie pacjenta przed zabrudzeniem. Śliniaki kosmetyczne są jednorazowego użytku, dlatego po wykonanej pracy można je od razu wyrzucić, bez konieczności prania czy dezynfekcji przed każdym zabiegiem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Możesz być zainteresowany innymi produktami...

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019