Shop Header

Gabinety masażu oraz salony kosmetyczne i odnowy biologicznej to miejsca, w których przeprowadzane są różnorodne zabiegi na twarz i ciało. Wiele z nich wymaga zachowania szczególnych warunków higieny, gdyż muszą być wykonane w sposób sterylny. Prześcieradła jednorazowe są niezbędnym elementem wyposażenia, który zapewni bezpieczeństwo klientom, a także ułatwi utrzymanie gabinetu w czystości. Wykonane są wysokiej jakości materiałów, które tworzą optymalną barierę przed bakteriami i innymi zarazkami oraz nieczystościami. Prześcieradła jednorazowe dostępne są w formie rolki lub jako podkład higieniczny z dodatkowymi gumkami, dzięki którym nie ześlizgują się ze stołu zabiegowego.

Prześcieradła jednorazowe – zastosowanie

Łóżka w gabinecie kosmetycznym są wykorzystywane do wielu zabiegów, dlatego mogą być narażone na poplamienie preparatami, które powodują trwałe zabrudzenia. Prześcieradła jednorazowe są dużo praktyczniejszym rozwiązaniem od tych wykonanych z tkanin, gdyż nie wymagają prania, a dodatkowo zapewniają sterylne podłoże. Prześcieradła jednorazowe z łatwością można dopasować do wymiarów łóżka, gdyż dostępne są w wielu wariantach. Wykonane są one w sposób estetyczny, dlatego przykrywają łóżko w taki sposób, aby nie kolidować z wystrojem salonu. Prześcieradła jednorazowe to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na tym, aby stworzyć w gabinecie kosmetycznym higieniczne warunki pracy, zapewniając jednocześnie komfort klientom podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Możesz być zainteresowany innymi produktami...

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019