Shop Header

Podstawowym elementem gabinetu kosmetycznego są bez wątpienia artykuły higieniczne niezbędne do utrzymania czystości oraz zapewnienia sterylnych warunków pracy. Niektóre zabiegi wymagają odpowiedniego przygotowania i zorganizowania miejsca w taki sposób, aby było bezpieczne dla klientów. Podkłady higieniczne są szeroko wykorzystywane w salonach kosmetycznych jako sterylne podłoże, a ich używanie jest wyjątkowo łatwe. W asortymencie posiadamy także prześcieradła jednorazowe, które minimalizują ryzyko zabrudzenia, a także chronią przed bakteriami podczas wykonywania zabiegów, wymagających sterylnych warunków.

Podkłady higieniczne – zastosowanie

Profesjonalnie wyposażony gabinet kosmetyczny to nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także artykuły higieniczne wpływające na bezpieczeństwo klientów. Aby ułatwić sobie zachowanie czystości w salonie, warto zainwestować w podkłady higieniczne jednorazowego użytku. Mogą one być wykorzystane podczas wykonywania manicure czy innych zabiegów, które niosą za sobą ryzyko zabrudzenia.

Podkłady higieniczne sprawdzą się również jako podłoże pod sterylne narzędzia kosmetyczne czy zabezpieczenie leżanki dla klientów. Wykonane są z trwałych materiałów, które doskonale przykryją powierzchnię i ułatwią wykonywanie pracy. Podkłady higieniczne dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wystroju salonu. Dodatkowo ich użycie jest niezwykle proste, gdyż wymaga tylko rozwinięcia odpowiedniej ilości z rolki, bez konieczności otwierania opakowania za każdym razem.

Podkłady

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019