Shop Header

Przestrzeganie zasad higieny w gabinetach kosmetycznych jest ważne z punktu widzenia zarówno klientek, jak i personelu. Niektóre zabiegi wymagają zachowania szczególnych środków ostrożności, gdyż wdychanie silnych preparatów chemicznych może być szkodliwe dla zdrowia. Maseczki jednorazowe zapobiegają przedostaniu się do dróg oddechowych szkodliwych substancji, które mogą podrażnić lub poparzyć błonę śluzową. Dodatkowo maseczki jednorazowe są także wykorzystywane podczas wykonywania manicure i pedicure, gdyż podczas piłowania płytki z użyciem frezów do paznokci, pyłki mogą przedostać się do nosa i ust. W naszej hurtowni znajdziesz maseczki jednorazowe wykonane ze sterylnych materiałów, które odpowiednio zabezpieczą twarz przed działaniem szkodliwych substancji.

Maseczki jednorazowe

Bezpieczeństwo i higiena pracy to najważniejsze aspekty prowadzenia działalności w branży beauty. Maseczki jednorazowe są również wykorzystywane w gabinetach medycznych i stomatologicznych, dlatego stanowią uniwersalny element ochronny. Wykonane są z materiału, który przepuszcza powietrze, umożliwiając swobodne oddychanie, a jednocześnie odpowiednio zabezpiecza twarz przed pyłem, kurzem czy drobnoustrojami. Maseczki jednorazowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych z ozdobnym nadrukiem, dlatego będą stanowiły świetne uzupełnienie profesjonalnego uniformu. Występują w uniwersalnym rozmiarze, a wygodne gumki po bokach zapobiegają ich zsuwaniu się. Maseczki jednorazowe są wygodne, miękkie i wyjątkowo estetycznie wykonane.

Maseczki jednorazowe

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Otrzymaj zniżkę 10% na zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kupon uprawniający do 10% zniżki na wartość całego koszyka (kupon należy wpisać podczas finalizacji zamówienia).

Dziękujemy za dodanie się do naszego newslettera! :) Twój kupon to: KUPON2019